
Aparat de polisat electric 120W, ușor și maniabil, cu turație de 3200 rot/min. Disc de montare de 240mm compatibil cu diverse accesorii pentru șlefuire și lustruire. Alimentare 230V AC, clasa izolare II și protecție IP20. Nivelul de zgomot redus (55 dB) face lucrul mai confortabil. Set complet include polizor auto și 2 capace scut protectoare. Aplicații: vopsele, lacuri, lipici și lemn. Masă de 2kg permite manipulare ușoară în timp ce lucrați.
| Putere | 120 W |
| Brand | LUND |
| Cifra de afaceri | 3200 min⁻¹ |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Diametrul discului pentru montarea discurilor | 240 mm |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 55.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 66.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 14.8 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 2 kg |
| Setați conținutul | polizor auto |
| Aplicație | vopsele |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.