

Disc diamantat cu segment de tăiere performant, special concepționat pentru tăierea umedă a materialelor dure de construcție. Compozițiile chimică cu 13% acoperire cu diamant și matrice metalică cu Cu și Fe asigură durabilitate și tăieturi rapide și curate. Compatibil cu uneltele rotative până la 8000 rpm, diametrul de montare 22.2 mm permite universalitate de utilizare pe polizoare și șaiere profesionale.
| RPM max | 8000 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 180 mm |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2.5 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 5.3 mm |
| Compoziția chimică a segmentului de tăiere | Fe 25% |
| Material | otel 65Mn |
| Tipul muncii | moist |
| Aplicație | placi ceramice |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.