




Primești un email când produsul revine în stoc:
Aeroterma profesională cu rezistență PTC de 3000 W, prevăzută cu termostat cu resetare automată pentru siguranță maximă. Oferă 3 trepte de putere (800 W / 2000 W / 3000 W) pentru control precis al consumului energetic. Fluxul de aer de 245 m³/h asigură distribuție uniformă a căldurii pe suprafețe până la 30 m². Carcasa compactă (247x168x265 mm) cu indicator luminos integrat și cablu de 1.3 m facilitează amplasarea ușoară. Functionează la 220-240 V, 50 Hz, fiind adecvată pentru încălzirea atelierelor, garajelor și spații comerciale.
| Putere | 3000 W |
| Brand | YATO |
| Suprafata de incalzire max | 30 m² |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Flux de aer | 245 m³/h |
| Interval de reglare a puterii | 30/2000/3000 W |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Indicator luminos | da |
| Tip de încălzitor | PTC |
| Tip termostat | cu resetare automată |
| Dimensiuni | 247x168x265 mm |
| Lungimea cablului | 1.3 m |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Masa | 2.1 kg |
| Aplicație | pentru încălzirea spațiilor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.