

Disc profesional diamantat cu segmente pentru tăierea în gol a materialelor de construcție dure. Diametrul de 125 mm cu montare pe ax de 22,2 mm se adaptează la majoritatea polizorului unghiulare. Segmentul de tăiere cu înălțime de 8 mm și grosime de 2,1 mm asigură eficiență în lucrul cu beton, cărămidă, piatră naturală și granit.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| RPM max | 11000 min⁻¹ |
| Brand | VOREL |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 125 mm |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2.1 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 8 mm |
| Tipul muncii | uscat |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.