

Disc diamantat de 230 mm perfect pentru tăierea precisă a plăcilor ceramice, glazurii și gresiei de piatră. Echipat cu segmente de tăiere cu acoperire diamantată (15%) și compoziție chimică optimizată pentru lucru în condiții umede, asigură tăieturi curate și durabilitate ridicată. Compatible cu uneltele rotative cu turație maximă de 6500 RPM.
| RPM max | 6500 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 230 mm |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2.2 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 10 mm |
| Compoziția chimică a segmentului de tăiere | Fe 20% |
| Material | otel 65Mn |
| Tipul muncii | moist |
| Aplicație | placi ceramice |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.