
Pistol cu aer cald profesional cu putere ajustabilă între 1000W și 2000W, echipat cu două niveluri de temperatură (350°C și 550°C). Flux de aer variabil (300-500 l/min) permite adaptarea la diverse aplicații: îndepărtarea vopselelor și lacurilor, lipire, conectare și uscare. Cablu de 2 m, clasa II de izolare, ideal pentru reparații și renovări.
Avertizări: Nu blocați orificiile de ventilație în timpul sau după utilizare. După utilizare, poziționați orificiile pentru flux de aer maxim.
| Putere | 1000 (I) / 2000 (II) W |
| Brand | STHOR |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Temperatura de suflare | 350 (I) / 550 (II) ˚C |
| Flux de aer | 300 (I) / 500 (II) l/min |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Masa | 0.51 kg |
| Aplicație | îndepărtarea vopselelor și lacurilor vechi |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.