

Disc de tăiere cu segmente diamantate, conceput pentru lucrări umede pe o varietate de materiale dure. Performanța optimă se obține la viteza liniară maximă de 80 m/s și RPM-uri până la 8000 min⁻¹, asigurând tăieturi nete și rapide.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| RPM max | 8000 min⁻¹ |
| Brand | VOREL |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 180 mm |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 1.8 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 5 mm |
| Tipul muncii | moist |
| Aplicație | glazură |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.