

Disc diamantat VOREL diametru 125 mm, special conceput pentru tăierea materialelor de construcție. Caracteristicile tehnice includ turații de pînă la 11.000 rpm și viteză liniară maximă de 80 m/s. Potrivit pentru glazură, porțelan, marmură, calcar, ardezie și sticlă, cu montaj standard 22,2 mm. Funcționează în condiții umede pentru rezultate optime și mai puțin praf.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| RPM max | 11000 min⁻¹ |
| Brand | VOREL |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 125 mm |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 1.6 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 5 mm |
| Tipul muncii | moist |
| Aplicație | glazură |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.