

Lama diamantată de 115 mm, specifică pentru tăierea precisă a plăcilor ceramice, glazurii și gresiei de piatră. Diametrul de montare de 22,2 mm se adaptează la majoritatea uneltelor electrice standard. Cu o viteză liniară maximă de 80 m/s și RPM de 12000 min⁻¹, oferă tăieturi curate și rapide.
| RPM max | 12000 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 115 mm |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 1.6 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 10 mm |
| Compoziția chimică a segmentului de tăiere | Fe 20% |
| Material | otel 65Mn |
| Tipul muncii | moist |
| Aplicație | placi ceramice |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.