

Disc plat pentru tăierea eficientă a metalelor, cu diametru de 115 mm și grosime segment 1,2 mm. Suportă o viteză liniară maximă de 80 m/s și funcționează la 13.200 RPM maxim. Montare pe ax de 22 mm, compatibil cu unghiulare standard. Potrivit pentru tăieturi nete și rapide în ateliere și șantiere.
| Gest | plat |
| Brand | YATO |
| RPM max | 13200 min⁻¹ |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 115 mm |
| Diametru de montare | 22 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 1.2 mm |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.