









Foarfecă versatilă pe baterie cu două accesorii pentru întreținerea grădinii. Viteza de tăiere de 1200 rotații pe minut asigură tăieturi nete și rapide, cu lame din SK5 de înaltă calitate.
Compatibilă cu sistemul de baterii 18V – acumulator și încărcător se achiziționează separat.
| Viteza de taiere | 1200 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Lungimea de tăiere a uneltei de tuns gard viu | 200 mm |
| Lățimea de tăiere a accesoriului de tăiat iarba | 100 mm |
| Diametrul de tăiere max | 8 mm |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Telescopic | nu |
| Material lamei | SK5 |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 73,0 ± 3,0 (tuns gard viu) |
| Putere acustică | 83,2 ± 3,0 (tuns gard viu) |
| Vibrații | 2,6 ± 1,5 (tuns gard viu) |
| Masa | 1 kg |
| Setați conținutul | foarfece |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.