

Primești un email când produsul revine în stoc:
Disc de tăiere profesional cu dinți din carbură de tungsten, special conceput pentru aplicații în lemn și materiale pe bază de lemn. Diametrul de 305 mm și grosimea redusă de 2,2 mm asigură tăieturi precise și curate, cu minim de vibrații. Cu 24 de dinți și o grosime de segment de tăiere de 3,2 mm, oferă performanță optimă până la 5000 RPM.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru | YT-82175 |
| Brand | YATO |
| Diametru | 305 mm |
| Diametru de montare | 30 mm |
| Grosimea discului | 2.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3.2 mm |
| Numărul de dinți | 24 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 5000 min⁻¹ |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.