

Disc circular cu 80 dinți din carbură de tungsten, diametru 315 mm, pentru tăierea precisă a lemnului și plăcilor pe bază de lemn. Grosimea segmentului de tăiere de 3,5 mm asigură tăieturi curate și eficiente. Montare cu alezaj de 30 mm, RPM maxim 4500 min⁻¹. Ideal pentru ferăstrău circular, oferă performanță ridicată în proiecte profesionale și meșteșugării.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 315 mm |
| Brand | YATO |
| Diametru de montare | 30 mm |
| Grosimea discului | 2.5 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3.5 mm |
| Numărul de dinți | 80 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 4500 min⁻¹ |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.