






Unealtă profesională 18V fără perii cu motor compact și performanțe ridicate. Cupru maxim 120 Nm, turație reglabilă 0-500/0-1800 min⁻¹ și funcție impact pentru foraje dure. Gaurire lemn până 25 mm, metal până 10 mm, suport autocentrare 13 mm. Caracteristici avansate: frână ax, comutator sens rotație, mod de operare selectabil, iluminare LED și viteză electronică reglabilă. Incarcă rapid, fără baterie și incărcător incluse.
| Caracteristici | înşurubarea |
| Brand | YATO |
| Cuplu maxim | 120 Nm |
| Cifra de afaceri | 0-500 / 0-1800 min⁻¹ |
| Frecvența cursei | 0-8500 / 0-29750 min⁻¹ |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Tip motor | fără perii |
| Impact | da |
| Diametru maxim de gaurire in lemn | 25 mm |
| Diametrul de gaurire max | 10 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 13 mm |
| Tip de suport pentru scule | autocentrarea |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Frână ax | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Comutator mod de operare | da |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 82.0 ± 5.0 dB(A) |
| Putere acustică | 90.0 ± 5.0 dB(A) |
| Vibrații | 11.5 ± 1.5 / 1.3 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.3 kg |
| Setați conținutul | mașină de găurit cu percuție/ șofer |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.