

Disc abraziv lamelar cu granularitate P60, ideal pentru șlefuire și finisare pe suprafețe metalice și compozite. Construcția din carbură de siliciu cu liant din răşină și suport din fibră de sticlă garantează durabilitate și performanță consistentă.
| Diametru | 115 mm |
| Brand | VOREL |
| Granularitatea | P60 |
| Abraziv | carbură de siliciu |
| terasament | semideschis |
| Liant | răşină |
| Underlay | fibra de sticla |
| Formă | puciul |
| RPM max | 13300 min⁻¹ |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.