

Disc abraziv lamelar de 125 mm cu granulație P40, fabricat din carbură de siliciu pentru performanță superioară. Structura semideschisă optimizează evacuarea prafului și micșorează căderea termică în timpul lucrului. Legat cu răşină și montat pe bază de fibră de sticlă cu răşină epoxidică pentru stabilitate și durabilitate. Diametru de montare 22,2 mm, viteza maximă 80 m/s. Ideal pentru finisare și prelucrări de precizie.
| Diametru | 125 mm |
| Brand | VOREL |
| Granularitatea | P40 |
| Abraziv | carbură de siliciu |
| terasament | semideschis |
| Liant | răşină |
| Underlay | fibra de sticla |
| Formă | puciul |
| RPM max | 12300 min⁻¹ |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.