

Disc abraziv lamelar din carbură de siliciu cu granularitate P120, ideal pentru șlefuire și finisare pe diverse suprafețe. Diametrul de 115 mm și construcția cu lamele semideschise asigură o răcire eficientă și o distribuție uniformă a forței de abrazare.
| Diametru | 115 mm |
| Brand | VOREL |
| Granularitatea | P120 |
| Abraziv | carbură de siliciu |
| terasament | semideschis |
| Liant | răşină |
| Underlay | fibra de sticla |
| Formă | puciul |
| RPM max | 13300 min⁻¹ |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.