Primești un email când produsul revine în stoc:
Daltă forjată din oțel pentru metal, lungime 250 mm, lățime 23 mm, grosime 12 mm. Finisaj lăcuit și întărit prin inducție pentru rezistență maximă și durabilitate. Fabricație prin forjare tradicională garantează calitate și fiabilitate. Masa 0,46 kg, perfectă pentru debavurare și tăiere preciză pe suprafețe metalice.
| Lungime | 250 mm |
| Brand | JUCO |
| Lăţime | 23 mm |
| Grosime | 12 mm |
| Material | oţel |
| Finisaj de suprafață | lăcuit |
| Tehnologia de fabricație | falsificare |
| Acoperi | nu |
| Masa | 0.46 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.