

Tarod metru M4 din oțel HSS M2, conform DIN 371M, pentru filetare de înaltă precizie. Lungime totală 63 mm cu lungimea filetului de 13 mm și pas de 0.7 mm. Diametru arbore 4.5 mm, precizie de filetare în 1 etapă, înfășurare grosieră. Material și finisaj profesional pentru performances optime în lucrări manuale și semi-automatizate.
| Mărimea | M4 |
| Brand | YATO |
| Lungime | 63 mm |
| Lungimea firului de ață | 13 mm |
| Dimensiunea firului | metrică |
| Pasul filetului | 0.7 mm |
| dimensiunea arborelui | 4.5 mm |
| Material | HSS M2 |
| DIN | 371M |
| Precizia filetului | 1-etapă |
| Începutul firului | înfăşurare grosieră |
| Masa | 20 g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.