


Daltă forjată din oțel, lungime 400 mm și grosime 19 mm, cu mâner ergonomic din PVC și protecție de siguranță JUCO. Oțelul întărit prin inducție și lăcuit oferă durabilitate sporită în lucrări intensive. Tehnologia de forjare asigură distribuție uniformă a greutății și rezistență la deformări.
Caracteristici:
| Lungime | 400 mm |
| Brand | JUCO |
| Grosime | 19 mm |
| Material | oţel |
| Finisaj de suprafață | lăcuit |
| Material de manevrare | PVC |
| Tehnologia de fabricație | falsificare |
| Acoperi | da |
| Masa | 1.00 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.