





Cutter profesional pentru gresie și piatră cu putere de 1400 W și disc de 125 mm, capabil să funcționeze atât uscat cât și în condiții umede. Viteza de 12000 rpm asigură tăieturi precise și rapide. Caracteristici de siguranță includ comutator cu curent rezidual și carcasă IPX0. Echipat cu călăreț de susținere, disc de tăiere și racord pentru instalația de apă. Greutate compactă de 3,29 kg pentru ușurință de manevră.
| Tipul muncii | uscat |
| Brand | YATO |
| Putere | 1400 W |
| Cifra de afaceri | 12000 min⁻¹ |
| Tensiune | 220-230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Diametrul exterior al discului | 125 mm |
| Diametrul interior al discului | 22.2 mm |
| Grosimea maximă a discului | 1.6 mm |
| Dimensiunea firului axului | M8 |
| Comutator | da |
| Rezistența la temperatură a înfășurării | 200 ˚C |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 102.6 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 113.6 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 5.753 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 3.29 kg |
| Aplicație | gresie |
| Setați conținutul | călăreț |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.