



Primești un email când produsul revine în stoc:
Covoraș din silicon 400×300 mm cu grosime de 3 mm, rezistent la temperaturi până la 500°C. Dispune de 68 compartimente organizatoare și bandă magnetică de 395×57 mm pentru fixarea componentelor. Rezistent la zgarieturi, oferă suprafață de lucru stabilă și sigură pentru stații de lipit.
| Material | siliciu |
| Brand | YATO |
| Mărimea | 300x400 mm |
| Grosime | 3 mm |
| Dimensiunea benzii magnetice | 395x57 mm |
| Numărul de compartimente | 68 |
| Magnet | da |
| Rezistenta la temperatura | până la 500 ˚C |
| Rezistenta la zgarieturi | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.