






Controler pentru irigații cu temporizator și afişaj LCD, perfect pentru automatizarea sistemelor de udare în grădini și spații verzi. Funcţionează pe baterii și permite setarea duratei de lucru între 1-360 minute cu pornire întârziată.
| Timp de lucru | 1-360 min |
| Brand | YATO |
| Modul de lucru | mecanism |
| Caracteristici | timp de pornire întârziat |
| Setarea orei (temporizator) | da |
| Diametru racord apa | intrare: 3/4" (19,0 mm), 1" (25,0 mm) |
| Presiune maximă de lucru | 6 bar |
| Material | ABS |
| Tipul de afișare | LCD |
| Tipul de control | manual |
| Alimentare electrică | acumulator |
| Model de baterie | 2x1.5V; AA |
| Indicator baterie descărcată | da |
| Temperatura maxima a apei | 50 ˚C |
| Interval de temperatură de funcționare | 5~40 ˚C |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Masa | 0.47 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.