





Controler inteligent pentru sisteme de irigare, cu display LCD și control manual. Timp de funcționare programabil 1-360 minute, temporizator cu posibilitate de întârziere la pornire. Racorduri apă diametru 3/4″ și 1″, presiune maximă 6 bar, temperatură maximă apă 50°C. Alimentare prin 2 baterii AA cu indicator descărcare. Structură din ABS, PC și POM, masa 0,31 kg, funcționare între 5-40°C.
| Timp de lucru | 1-360 min |
| Brand | YATO |
| Modul de lucru | mecanism |
| Caracteristici | timp de pornire întârziat |
| Setarea orei (temporizator) | da |
| Diametru racord apa | intrare: 3/4" (19,0 mm), 1" (25,0 mm) |
| Presiune maximă de lucru | 6 bar |
| Material | ABS |
| Tipul de afișare | LCD |
| Tipul de control | manual |
| Alimentare electrică | acumulator |
| Model de baterie | 2x1.5V; AA |
| Indicator baterie descărcată | da |
| Temperatura maxima a apei | 50 ˚C |
| Interval de temperatură de funcționare | 5~40 ˚C |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Masa | 0.31 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.