








Compresor compact cu tensiune 36V alimentat de două baterii Li-Ion 3000 mAh (incluse), cu putere de 800W și eficiență de 98 l/min. Rezervor de 6L asigură presiune constantă până la 8 bar (116 PSI), ideal pentru umflarea anvelopelor și antrenarea sculelor pneumatice. Pachetul include furtun de presiune, pistol pentru anvelopuri și 8 adaptoare universale. Timp de încărcare 1.5 ore, indicator de stare baterie și nivel redus de zgomot (80 dB). Montaj ușor și portabilitate excelentă cu greutate de 11 kg.
| Caracteristici | pompare |
| Brand | YATO |
| Eficienţă | 98 l/min |
| Presiune maximă | 0.8/8/116 MPa/bar/PSI |
| Tensiune | 36 (18 x2) V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 3000 mAh |
| Numar de baterii incluse | 2 |
| Încărcător inclus | da |
| Tip încărcător | rețea 220-240V~ 50/60Hz |
| Timp de încărcare | 1.5 h |
| Putere | 800 W |
| Capacitate rezervor | 6 l |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 80.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 90.7 ± 3.0 dB(A) |
| Masa | 11 kg |
| Setați conținutul | compresor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.