









Dispozitiv de pompare cu acumulator litiu-ion 18V, capabil să atingă o presiune de 11 bar și un debit de 12 l/min. Se montează ușor datorită mânerului ergonomic și funcționează la doar 71.2 dB. Echipat cu display LCD pentru monitorizarea presiunii în timp real și lampă de lucru LED, este perfect pentru utilizări frecvente în garaj, atelier sau în afara casei.
| Caracteristici | lanterne |
| Brand | YATO |
| Eficienţă | 12 l/min |
| Presiune maximă | 1.1/11/160 MPa/bar/PSI |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Tip încărcător | rețea 220-240V~ 50/60Hz |
| Putere | 60 W |
| Mâner de transport | da |
| Tipul de afișare | LCD |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 71.2 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 82.2 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 9.75 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.65 kg |
| Setați conținutul | compresor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.