










Unealtă pneumatică performantă cu frecvență de 4500 curse/min și presiune de lucru de 0.63 MPa. Echipat cu 19 ace de 3 mm pentru control precis al impactului. Carcasa din metal ușor și masa redusă de 1.02 kg îl fac ușor de manevrat pe durate lungi. Include conector pentru furtun și atașare rapidă a acului. Alimentare la 113 l/min aer comprimat.
| Presiune de lucru max | 0.63 MPa |
| Brand | YATO |
| Debitul de aer necesar | 113 l/min |
| Frecvența cursei | 4500 min⁻¹ |
| Dimensiunea suportului de scule | 10 mm |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer | 3/8" (9.5 mm) |
| Numărul de ace | 19 |
| Diametrul acului | 3 mm |
| Materialul carcasei | metal ușor |
| Presiunea sonoră | 100.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 111.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 13.0 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.02 kg |
| Setați conținutul | ciocan de aer |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.