

Aparat de lipire performant cu putere de 80W și timp de încălzire rapid (2 minute). Vârful de lance cu diametru 6,8 mm ajunge la temperaturi de lucru de 450°C, cu maximum 520°C pentru flexibilitate în diferite materiale. Durata de viață a vârfului depășește 60 de ore de utilizare. Clasa de izolare I și protecție IP20 asigură sigurență în mediu profesional. Ușor de manevrat cu greutate de doar 110 grame.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați. Atenție la arsuri din cauza temperaturilor ridicate.
| Putere | 80 W |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 230-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Temperatura de funcționare a vârfului | 450 ˚C |
| Temperatura maximă a vârfului | 520 ˚C |
| Timp de încălzire | 2 min |
| Sfat de viață | >60 h |
| Dimensiunile vârfului de lance | Ø6,8x95 mm |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP20 |
| Masa | 0.11 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.