
Ciocan de lipit electric cu putere de 30W și temperatură maximă de 400°C, ideal pentru lucrări de lipire precise. Dispune de vârf de lance cu diametru 4mm și lungime 70mm, se încălzește în doar 5-10 minute și vine cu cablu de 1.3m. Construcție sigură cu izolare electrică de clasa I și conformitate cu standardele europene, perfectă pentru reparații casnice și lucrări mecanice.
| Putere | 30 W |
| Brand | STHOR |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Temperatura maximă a vârfului | 400 ˚C |
| Timp de încălzire | 5-10 min |
| Dimensiunile vârfului de lance | Ø4x70 mm |
| Lungimea cablului | 1.3 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx0.5 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H03VV-F |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Masa | 0.16 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.