


Cheie tubulară universală cu clichet și 72 de dinți, acoperind dimensiuni 8-19 mm. Construită din oțel carbon și CrV de înaltă calitate (duritate 40 HRC), asigură rezistență și fiabilitate în condiții grele. Comutator bidirecțional și mâner ergonomic TPR pentru control maxim. Finisaj cromat lucios pentru estetică și protecție. Ideală pentru servicii auto și ateliere profesionale.
| Mărimea | 8-19 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 225 mm |
| Lungimea capacului | 54 mm |
| Diametrul cheii | 36 mm |
| Material | Oțel carbon #45 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea piesei de lucru | lustruit |
| Material de manevrare | TPR |
| Duritate | 40 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Aplicație | servicii auto |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.