

Cheie tubulară profesională de tip Torx E7, fabricată din oțel aliaj CrV 50BV30 cu finisaj cromat satin. Suportul hexagonal 1/4″ (6.3 mm) permite utilizare cu șurubelnițe și chei pneumatice. Cu lungime de 25 mm și diametru exterior de 9.4 mm, se potrivește ușor în locuri greu accesibile. Conformă cu norma DIN 2124 pentru fiabilitate și interoperabilitate garantate.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | E7 |
| Tipul capacului | Torx |
| Lungime | 25 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 9.4 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 11.9 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 2124 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.