

Cheie tubulară hexagonală de impact, lung, 3/4″ × 32 mm, din oțel CrMo SCM-440 fosfatat. Dimensiuni totale: 90 mm lungime, 48 mm diametru exterior. Dotată cu sistem AS-DRIVE pentru transmitere optimă a forței. Construcția de impact o face ideală pentru lucrări exigeante cu unelte pneumatice.
| Tip | impact |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 3/4" (19.0 mm) |
| Dimensiunea capacului | 32 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Diametrul exterior al capacului | 48 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 44 mm |
| Lungime | 90 mm |
| Material | CrMo SCM-440 |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.