

Cheie tubulară hexagonală adâncă de 19mm, proiectată pentru impact și lucrări greu de mână. Construcția din oțel CrMo SCM-440 cu finisaj fosfatat asigură rezistență maximă și protecție împotriva coroziunii. Diametrul mare al prizei (44 mm) și lungimea compactă de 90 mm oferă putere de torsiune excelentă. Sistemul AS-DRIVE îmbunătățește aderența și reduce riscul de stricare a piulițelor.
| Tip | impact |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 3/4" (19.0 mm) |
| Dimensiunea capacului | 19 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Diametrul exterior al capacului | 32 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 44 mm |
| Lungime | 90 mm |
| Material | CrMo SCM-440 |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.