

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie profesională cu clichet reversibil și zrăgănire, fabricată din oțel CrV forjat la rece cu finisaj cromat lustruit. Combină 4 dimensiuni (10, 13, 17, 19 mm) într-un singur instrument compact.
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Brand | YATO |
| Mărimea | 10x13x17x19 mm |
| Zrăgănitoare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Lungime totală | 200 mm |
| Lățimea cheii inelare mai mici | 29 mm |
| Grosimea cheii inelare mai mici | 17 mm |
| Lățimea cheii inelare mai mari | 35 mm |
| Grosimea cheii inelare mai mari | 22 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-49 HRC |
| Tehnologia de fabricație | forjat la rece |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Aplicație | serviciu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.