

Cheie tubulară de impact lungă din oțel CrMo SCM-440, proiectată pentru atingerea piuliţelor dificile în spații înguste și aplicații grele. Diametrul capacului de 43 mm și lungimea de 90 mm oferă acces optim în zonele înguste. Finisajul fosfatat protejează împotriva coroziunii, iar sistemul AS-DRIVE asigură o prehensiune sigură pe dispozitive cu impact. Construcția hexagonală lungă este ideală pentru demontări și montări de componentă industriale cu preciziune.
| Tip | impact |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 3/4" (19.0 mm) |
| Dimensiunea capacului | 43 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Diametrul exterior al capacului | 63 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 44 mm |
| Lungime | 90 mm |
| Material | CrMo SCM-440 |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.