

Cheie de impact din oțel CrMo SCM-440 (material rezistent la șocuri), dimeniune 23 mm, compatibilă cu unelte cu port 1/2″ (12,7 mm). Construcție hexagonală scurtă cu finisaj fosfatat pentru protecție și durabilitate. Echipată cu AS-DRIVE pentru o ținere sigură. Lungimea compactă de 39 mm și diametrul exterior al capului de 32 mm o fac ideală pentru spații restrânse și reparații automobile profesionale.
| Tip | impact |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Dimensiunea capacului | 23 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Diametrul exterior al capacului | 32 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 30 mm |
| Lungime | 39 mm |
| Material | CrMo SCM-440 |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.