

Accesoriu indispensabil pentru demontare și montare corespunzătoare a bujiilor. Cu diametru de 21 mm și conectare 1/2″, această cheie hexagonală asigură o prindere fermă și o manipulare confortabilă.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 21 mm |
| Dimensiunea unității atașate | 24 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime | 64 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 27.8 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | accesoriu pentru bujii |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.