

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie inelară semideschisă 13×14 mm din oțel CrV 6140, cu finisaj cromat și lustruit. Designul semideschis combină ușurința de utilizare cu stabilitate superioară. Lungimea totală de 175 mm permite acces în spații diverse. Ambele capete cu profile hexagonale sunt optimizate pentru ateliere și lucrări profesionale.
| Gest | semideschis |
| Brand | YATO |
| Mărimea | 13x14 mm |
| Un tip de cheie cutie | în formă de hexagon |
| Lungime totală | 175 mm |
| Lățimea exterioară a cheii inelare mai mici | 26.3 mm |
| Lățimea interioară a cheii inelare mai mici | 9.6 mm |
| Grosimea cheii inelare mai mici | 9.6 mm |
| Lățimea exterioară a cheii inelare mai mari | 27.3 mm |
| Lățimea interioară a cheii inelare mai mari | 10.7 mm |
| Grosimea cheii inelare mai mari | 10.5 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.