

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie inelară profesionala de impact, marimea 60 mm, fabricata din oțel 40CrV forjat cu duritate 42-48 HRC. Lungi 270 mm, cu profil dodecagonal și tehnologie AS-DRIVE pentru control optim. Rezistență extrema la socuri și forță de impacțare. Finisaj înnegrită/oxidat pentru protecție contra coroziunii. Ideala pentru industrie, demontări dificile și situații care necesită forță maximă și durabilitate. Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă. Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Brand | YATO |
| Mărimea | 60 mm |
| Lungime totală | 270 mm |
| Lățimea cheii cutie | 92 mm |
| Grosimea cheii inelare | 25 mm |
| Lățimea bateriei | 60 mm |
| Grosimea bateriei | 23 mm |
| Material | 40CrV |
| Finisaj de suprafață | înnegrită |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Tehnologia de fabricație | falsificare |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.