Cheie inelară de impact din oțel 40CrV, concepută pentru lucrări industriale cu percuție. Profil dodecagon cu duritate 42-48 HRC rezistă la forțe extreme. Tehnologia AS-DRIVE asigură transmitere optimă a puterii de impact. Lungime 190 mm și finisaj înnegrit oxidat pentru protecție anticorozivă. Ideală pentru demonturi și montări în condiții grele.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de lucru. Nu supraîncărcați uneltele. Țineti departe de copii.
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Brand | YATO |
| Mărimea | 30 mm |
| Lungime totală | 190 mm |
| Lățimea cheii cutie | 51 mm |
| Grosimea cheii inelare | 16.5 mm |
| Lățimea bateriei | 35 mm |
| Grosimea bateriei | 14 mm |
| Material | 40CrV |
| Finisaj de suprafață | înnegrită |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Tehnologia de fabricație | falsificare |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.