

Cheie fixă satinată 8×9 mm din oțel CrV, lungime 140 mm, cu finisaj cromat și pat lustruit pentru o ștergere ușoară a murdăriei. Duritate 50-55 HRC asigură rezistență la uzură și oboseală. Capetele deschise cu dimensiuni precise (lățimea 18,7-20,8 mm) permit accesul ușor la piuliţe și șuruburi în spații înguste. Conform standardului DIN 3110, sigură pentru utilizare în atelier și reparații profesionale.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Mărimea | 8x9 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 140 mm |
| Lățimea cheii deschise mai mici | 18.7 mm |
| Grosimea unei chei deschise mai mici | 3.7 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis mai mare | 20.8 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis mai mare | 3.6 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-48 HRC |
| DIN | 3110 |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.