

Cheie de calitate superioară conforme cu standardul DIN 3110, fabricată din oțel CrV cu duritate 42-48 HRC. Finisaj cromat-satin cu pat lustruit asigură rezistență la coroziune și esthétică. Lungime totală de 270 mm, dimensiuni optimizate (lățime 52,3-57,9 mm, grosime 8,3-8,4 mm) pentru acces ușor în spații înguste. Performanță fiabilă pentru aplicații profesionale în atelie și construcții.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Mărimea | 25x28 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 270 mm |
| Lățimea cheii deschise mai mici | 52.3 mm |
| Grosimea unei chei deschise mai mici | 8.4 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis mai mare | 57.9 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis mai mare | 8.3 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-48 HRC |
| DIN | 3110 |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.