

Cheie combinată de înaltă performanță din oțel 40CrV, tratată termic la 42-48 HRC pentru durabilitate extremă. Cap dodecan lustruit și unghiul de 15° permit manevrare eficientă în spații înguste. Finisajul cromat protejeaza împotriva coroziunii. Funcția AS-DRIVE asigură o prehensiune sigură pe cap. Dimensiuni compacte: 128 mm lungime totală, design ergonomic pentru control precis în aplicații de atelier.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Mărimea | 17 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 128 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 36.6 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 7.4 mm |
| Lățimea cheii cutie | 27.1 mm |
| Grosimea cheii inelare | 9.9 mm |
| Material | 40CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.