

Cheie combinată de calitate profesională cu mărime 12 mm și lungime compactă de 108 mm. Capul de cutie în forma dodecagon cu finisaj lustruit și unghi de 15° asigură apucare sigură și contactare optimă. Fabricată din oțel 40CrV cu duritate 42-48 HRC și sistem AS-DRIVE pentru stabilitate. Indicată pentru ateliere și lucrări mecanice de precizie, oferind fiabilitate și durabilitate.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Mărimea | 12 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 108 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 27.4 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 6.4 mm |
| Lățimea cheii cutie | 20.2 mm |
| Grosimea cheii inelare | 7.6 mm |
| Material | 40CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.