



Cheie combinată 9 mm din oțel CrV cu finisaj cromat satin și cap lustruit. Cap inelat dodecagon cu unghi de 15° pentru prindere sigură. Lungime totală 140 mm, conform normei DIN 3113. Duritate 42-48 HRC și profil AS-DRIVE pentru aplicații profesionale în ateliere. Grosime optimizată (5 mm la cap inelar) pentru lucru confortabil și precis.
| Mărimea | 9 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 140 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 20.5 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 4.2 mm |
| Lățimea cheii cutie | 14.6 mm |
| Grosimea cheii inelare | 5 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 42-48 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.