



Cheie combinată de înaltă calitate din oțel CrV cromat-satin, cu cap dodecagon de 8mm. Lungimea de 130mm o face ușor de manevrat pentru diverse lucrări în atelier. Capul deschis are lățimea de 18.5mm, iar finisajul satin asigură o bună aderență și o durată lungă de utilizare. Conform standardului DIN 3113, cu unghiul capului de 15° și sistem AS-DRIVE pentru o precizie superioară.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Mărimea | 8 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 130 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 18.5 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 4.2 mm |
| Lățimea cheii cutie | 12.9 mm |
| Grosimea cheii inelare | 5 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 42-48 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.