

Cheie combinată satinată 60 mm, din oțel carbon cu duritate 42-48 HRC, lungime totală 700 mm. Cap dodecagon AS-DRIVE cu finisaj satin pentru manevrare precisă și confortabilă. Unghiul capului 15° asigură accesibilitate optimă. Material cromat și satin, rezistent la coroziune. Recomandată pentru ateliere profesionale și lucrări intensive.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Mărimea | 60 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 700 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 118 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 23.5 mm |
| Lățimea cheii cutie | 90 mm |
| Grosimea cheii inelare | 31 mm |
| Material | oțel carbon |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.