



Cheie combinată din oțel CrV, mărime 25 mm, cu lungime totală de 300 mm, ideală pentru lucrări în atelier. Construcția dodecagon pe capul de cutie și deschiderea de 15° oferă acces optim în spații înguste. Suprafața cromată și satinată cu duritate 42-48 HRC asigură rezistență la uzură și manevră confortabilă. Conformă cu standardul DIN 3113 și echipată cu AS-DRIVE pentru siguranță sporită.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Mărimea | 25 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 300 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 51.2 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 9.2 mm |
| Lățimea cheii cutie | 36.6 mm |
| Grosimea cheii inelare | 12.4 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 42-48 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.