

Cheie combinată satinată 10 mm, fabricată din material CrV cu tratament de cromare și finisaj satin. Capul inelat este de tip dodecagon, lungime totală 150 mm, duritate 42-48 HRC. Design ergonomic cu unghi de 15° și tehnologie AS-DRIVE pentru aderență superioară. Conformă cu standard DIN 3113. Instrument de calitate profesională, potrivit pentru ateliere și lucrări de mecanică precisă.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Mărimea | 10 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 150 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 22.2 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 4.9 mm |
| Lățimea cheii cutie | 16.2 mm |
| Grosimea cheii inelare | 6.4 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 42-48 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.