

Cheie profesională cu cap deschis și cutie inelară, realizată din oțel carbon #45 de calitate superioară. Mărimea 14 mm cu lungime totală de 216 mm, finisaj cromat lustruit pentru protecție și durabilitate. Cap dodecagon cu unghi de 15°, mâner răsucit la 90° pentru acces optim în spații înguste. Grosimea mânerului și a capului sunt optimizate pentru control și forță de acționare. Potrivită pentru ateliere și lucrări profesionale de întreținere și reparații.
| Mărimea | 14 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 216 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 28.4 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 7.2 mm |
| Lățimea cheii cutie | 21.4 mm |
| Grosimea cheii inelare | 8.4 mm |
| Material | Oțel carbon #45 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Unghiul de rotire a mânerului | 90 ˚ |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | nu |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.